Rolnik Szuka Żony

Rolnik kocha najbardziej

Klasyczna wersja tego powiedzenia nie jest zbyt mądra, ponieważ odnosi się do łobuza, a miłość z łobuzem nierzadko kończy się obdukcją i założeniem niesławnej niebieskiej karty. Dlatego warto zapomnieć o łobuzach i pomyśleć o rolnikach, ponieważ specjalne portale randkowe dla rolników oraz ogólnie miejsca, gdzie pojawiają się rolnicy szukający żony, to naprawdę interesujące punkty wyjścia do świetlanej przyszłości. Będzie to jednak przyszłość na dość mocno z góry określonych warunkach.

Rolnik nie owija w bawełnę

Świat randek to świat podchodów, niedopowiedzeń, półsłówek i języka ciała. Przechodząc do Internetu, wchodząc na portale randkowe, z miejsca ograniczamy część z tych elementów i mocniej skupiamy się na rozmowie, lepiej się poznajemy. Czasami z lekkim szokiem odkrywamy, że jesteśmy na portalu, gdzie przebywa mnóstwo rolników i ogólnie osób ze wsi. Nawet jeśli nasza obecność tam jest przypadkiem, szybko zauważymy, gdzie wyładowaliśmy. Rolnicy są bowiem osobami dużo bardziej bezpośrednimi i kiedy wchodzą na portale randkowe, nie mają w zwyczaju zamieszczać pseudofilozoficznych statusów o tym, że będzie co będzie lub nikt nie wie, co los przyniesie. Nie, oni szukają partnerki, a kobiety szukają prawdziwego mężczyzny.

Prawdziwy mężczyzna w wersji rolnik

Zdecydowanie się na rolnika to zdecydowanie się na cały pakiet elementów praktycznych i bardzo konkretnych wartości. Relacje, jakie interesują osoby o życiorysie ściśle związanym ze wsią i rolnictwem, to relacje tradycyjne, czyli takie, gdzie pojawia się podział ról i tym samym obowiązków, gdzie szczerość w związku ma znaczenie dużo bardziej prakseologiczne niż aksjologiczne, a przyszłość będzie nie tyle przygodą, co drogą, na którą trzeba się zdecydować.

Z rolnikiem będziemy się spieszyć powoli, z rolnikiem będziemy żyć według cyklu ustanowionego przez naturę, z rolnikiem będziemy rządzić we własnym świecie, który jednak nie będzie pewnie miał zbyt wielu neonów i zaskakujących atrakcji. Nasze życie będzie jednak miało bardzo silny fundament, ponieważ zapuszczanie solidnych korzeni jest jednym z planów na przyszłość osób, które podpisują się pod tożsamością rolnika.

Osoby odwiedzające tak zwane portale randkowe dla rolników powinny wiedzieć, czego chcą, ale jeśli naprawdę tego chcą, ich droga do szczęścia powinna być wyjątkowo łatwa na tle innych podróżników przez życie.