Portal Randkowy Dla Rolnika

Rolnik w świecie randek internetowych i gwiazda portalu randkowego? Dlaczego by nie? Portale randkowe to miejsca absolutnie dla wszystkich i nie ma najmniejszego powodu, by ktoś prowadzący życie na wsi i utrzymujący się z uprawy roli w jakimkolwiek stopniu musiał się ograniczać w kwestii korzystania z randki online jako narzędzia do poszukiwania przygody lub miłości na całe życie. Tym bardziej, że sam też nie jest osobą, która mogłaby mieć realne problemy z powodzeniem.

Portale ogólne

Jak już zostało powiedziane we wstępie, portale randkowe są w pełni gotowe na przyjęcie w swoich podwojach rolników z tego prostego powodu, że rolnik wcale nie jest w jakimkolwiek stopniu różny od innych osób korzystających z tego typu sieciowych usług. Można się spodziewać, że rolnik będzie miał trochę inny profil od przeciętnej osoby, która pojawi się na portalu randkowym. Na czym będą polegały te różnice?

Na pewno nie będzie się to odnosiło do wieku, ponieważ tak jak w przypadku osób o innej charakterystyce, znajdziemy bardzo młodych i trochę starszych rolników, a dominować będą dwudziestokilkulatkowie. Wpisuje się to idealnie w typowy obraz osoby na portalu randkowym.

Różnica może polegać przede wszystkim na tym, skąd wywodzi się nasz rolnik i randkami w jakich okolicach jest zainteresowany. Siłą rzeczy zdecydowana większość osób na portalach randkowych to osoby z miasta. Nie można od tego uciec, ponieważ w miastach mieszka więcej osób, a do tego profil demograficzny tych osób bardziej pasuje do randek internetowych i portali randkowych.

Co więcej, Warszawa to milion ludzi na małym obszarze, a Warszowice, miejscowość rolnicza na Śląsku licząca sobie niewiele ponad 2 tysiące mieszkańców i chociaż wcale taka duża nie jest, jak dotąd nie powstały plany postawienia tam wieżowców.   

Portale profilowane

Rolników na portalach randkowych pojawia się ostatnimi czasy tak wielu i są tak popularni, że właściciele serwisów randkowych zaczęli ich dostrzegać jako osobną grupę, pod którą warto się profilować. Dlatego istnieją już obecnie specjalne portale, na które wstęp ma oczywiście każdy, ale szczególnie zachęcane są osoby ze wsi, zwłaszcza rolnicy, którzy nie będą musieli tłumaczyć, że dzisiaj nie mogą się spotkać, ponieważ jest pora wysiewów, a konieczność wykonania oprysków dzisiaj to nie wymówka ani sygnał, że druga osoba jednak nas aż tak bardzo nie interesuje.