Rolnik Szuka Żony

Rolnicy też umawiają się na randki

W telewizji wciąż cieszy się ogromną popularnością program, w którym rolnicy poszukują dla siebie małżonek. Program ten zalicza się do gatunku tak zwanych reality show, co w rzeczywistości oznacza, że kilka osób przedstawia się, prezentuje swoje oczekiwania i walczy wytrwale w poszukiwaniu miłości.

Przed telewizorami siadamy głównie dlatego, że sama idea programu wydaje się nam bliska i życiowa. W szukaniu miłości przez rolnika jest coś nietypowego i bynajmniej nie jest to tylko nasze odczucie. Warto tutaj wspomnieć, że w Internecie działają portale randkowe, które są nastawione w pierwszej kolejności właśnie na rolników i na osoby mieszkające na terenach wiejskich.

Portale specjalistyczne dla rolników

Na pierwszy rzut oka może to się wydawać dziwne, ponieważ randki internetowe dla rolników są przecież dokładnie takie same, jak dla przedstawicieli świata biznesu, reprezentujących wolne zawody czy dla ludzi młodych dopiero poszukujących swojej drogi życiowej.

Wszyscy jesteśmy ludźmi i tak samo potrzebujemy miłości. To oczywiście prawda, ale miłość to nie tylko uczucie, którego najróżniejsze klasyfikacje są domeną poetów i filozofów. Miłość to także codzienność i jeżeli znajdziemy portal randkowy dla rodziców samotnie wychowujących dzieci, serwis dla osób w podeszłym wieku czy właśnie portal randkowy dla rolników, możemy mieć pewność że taki serwis będzie gromadził konkretne grupy społeczne, którym łatwiej będzie się poznać i porozumieć.

Być rolnikiem

Historie rolników na portalach randkowych są dość specyficzne. Są to bowiem ludzie, którzy mają jasno przygotowany plan na życie i zazwyczaj jest to wspólna praca w gospodarstwie rolnym, gdzieś na obrzeżach miasta bądź mało znanej wsi.

Panie mieszkające w centrum wielkiego miasta, wolne chwile spędzają w galeriach handlowych, w restauracjach, a latem szukają drogich wycieczek zagranicznych. Nie ma w tym oczywiście nic złego, ale tego typu plany nie uwzględniają czasu żniw czy faktu, że do najbliższego centrum handlowego z gospodarstwa rolnika jest 80 kilometrów lokalnymi drogami wiejskimi.

Z drugiej strony, coraz więcej osób zaczyna doceniać tradycyjne zalety spokojnego życia na wsi, w sposób autonomiczny, daleko od zgiełku i szaleństwa współczesnego świata. Okazuje się, że jest całkiem sporo kobiet, które chciałyby uciec z tak zwanego życia w ciągłym biegu i nie przeszkadza im, że ich partner będzie wiedział więcej o jakości obornika niż o jakości wnętrza w ujęciu feng shui.

Co dla wielu osób jeszcze dziwniejsze, wcale też nie brakuje mężczyzn, którzy chętnie wżeniliby się w jakieś gospodarstwo rolne i uciekli na wieś. Randkowanie rolników okazuje się zatem prawdziwym hitem Internetu, a zainteresowani takim sposobem randkowania i pomysłem na życie, w poszukiwaniu miłości zajrzą właśnie do portalu randkowego dla rolników.