Miłość I Związek

Czy Twój partner Cię zdradza?

Twój mężczyzna znów zaczął o siebie dbać? Właśnie skończył czterdzieści lat i wróciła do niego druga młodość? Zapisał się na siłownie i obrał sobie za cel idealny wygląd?

Z jednej strony są to symptomy zdrady, z drugiej mogą być to niewinne oznaki kryzysu wieku średniego, które albo z czasem miną albo staną się pozytywnymi aspektami waszego wspólnego życia.

Jego wygląd się zmienił

Jesteście ze sobą dość długo, i kiedy na początku dbał o każdy szczegół swojego wyglądu, tak z czasem przestał do tego przywiązywać wagę. Dziś, po latach znów zaczął wyjątkowo dbać o swój wygląd? Zmienił perfumy i nie rozstaje się z nimi nawet na chwilę? Wciąż stroi się w modne koszule? Jeżeli faktycznie w ostatnich miesiącach Twój ukochany zachowywał się zupełnie inaczej, możesz czuć się zagrożona.

Coś zmieniło się w Jego zachowaniu

Żyjecie ze sobą każdego dnia i naprawdę dobrze się znacie, dlatego zmiana w Jego zachowaniu na pewno Ci nie umknie. Zmiana może być pozytywna bądź negatywna. Mężczyzna który zdradza, zazwyczaj odrzuca względy swojej partnerki, przestaje ją zauważać w każdej sferze życiowej.

Jednak nieliczny odsetek mężczyzn robi całkowicie na odwrót. Czasami bowiem mężczyzna, aby ukryć zdradę, zachowuje się wobec swojej partnerki nad wyraz miło i opiekuńczo, myśląc że w ten sposób nie wzbudzi żadnych podejrzeń. Może to być znak, że partner czuje się winny, w pełni zdaje sobie sprawę z wyrządzonej Ci krzywdy i szuka sposobów na zadośćuczynienie.

Kieruj się intuicją i wyczuciem

Sądzisz, że Twój partner Cię zdradził? Nie masz pewności, ale wszystko przemawia właśnie za jego zdradą? Kobieta wyposażona jest w wyjątkowy dar przeczuwania, zwany intuicją. Zwykle nie umyka nam żadne dziwne zachowanie ukochanego, dlatego nawet najmniejsze przewinienie jest widziane przez nas podwójnie.

Skoro znasz swojego partnera od wielu lat, skoro już wiesz że dzieje się w waszym związku coś złego, właśnie przyszedł czas na poważną rozmowę. Jeżeli nadal zależy Ci na tym związku, nie oskarżaj go bezpodstawnie, ale najpierw zajmij się wnikliwą obserwacją.

Jeżeli wszystkie jego zachowania jasno wskazują na zdradę, oczywiście powinien się do niej przyznać. To czy się rozstaniecie, zależy od was obojga i od siły uczucia które jeszcze nie dawno was łączyło.

Jeżeli jednak Twoje przypuszczenia nie mają nic wspólnego ze zdradą, takie oskarżenie może was tylko poróżnić, a mężczyzna poczuje się urażony i sam zacznie zastanawiać się nad sensem waszego związku.