Lifestyle

Portal randkowy – jak szukać?

Internet to skarbnica rozrywki, w tym także wyjątkowo duży wybór portali randkowych, a w ich gąszczu trudno podjąć decyzję i wybrać ten właściwy dla siebie. Wyróżniamy portale randkowe dla singli, portale randkowe dla seniorów, a nawet portale randkowe dla rolników.

Każdy z nich w mniejszym bądź większym stopniu gromadzi różnorodną społeczność, wśród której można znaleźć ciekawe oferty randkowe dla siebie.

Jaki portal randkowy?

Wybierając portal randkowy powinniśmy mieć na uwadze wiele czynników. Liczy się liczba osób zarejestrowanych, opinia w Internecie o danym serwisie, a także czy jest on darmowy czy też pobiera opłaty za posiadanie konta.

Rejestracja w każdym portalu randkowym jest darmowa, dodatkowo poszczególne serwisy prezentują ciekawe oferty na start, dzięki którym możemy za darmo umawiać się na randki online.

Jeżeli zdecydujemy się na darmowy portal randkowy, musimy mieć świadomość, że najprawdopodobniej zostaniemy zasypani ogromną liczbą reklam, a dodatkowo bezpieczeństwo posiadania konta w takim portalu jest znikome.

Portal randkowy dla singli

Nawet jeżeli znaleziony przez nas serwis randkowy, jest reklamowany w sieci jako portal randkowy dla singli, nie musimy sztywno trzymać się tej zasady. Na każdym portalu randkowym większość zarejestrowanych osób to single, mniejszy odsetek stanowią mężczyźni i kobiety ze statusem „mężatka” i „żonaty”, a jeszcze inny procent społeczeństwa to rozwodnicy.

Lokalny portal randkowy

Jeżeli poszukujemy mężczyzny bądź kobiety z konkretnego miasta, wtedy możemy szukać serwisów lokalnych. Takie portale wśród zarejestrowanych użytkowników odnotowują większościowy odsetek osób z Warszawy czy Krakowa, w zależności od tego w jakim mieście mieszkamy i gdzie poszukujemy nowych znajomości.

W zależności od tego jakiej osoby poszukujemy, jaki region Polski nas interesuje, warto szukać serwisów randkowych profilowanych, które nastawione są na konkretną społeczność ze względu na wiek, poglądy i miejsce zamieszkania.

Nawet jeżeli mieszkamy za granicą, możemy poszukać portali randkowych dla emigrantów, gdzie spotkamy się z tysiącami ofert matrymonialnych innych Polaków, mieszkających w różnych państwach unii europejskiej.